menu
«
»
Sport

Sport a wellness

Každý občas potřebuje doplnit energii a k tomu jsou Poděbrady, město položené na břehu řeky Labe a uprostřed rozsáhlých parků, jak stvořené.

Příjemná atmosféra Poděbrad, ve spojení s okolní přírodou a pobytem na zdravém čerstvém vzduchu a s širokou nabídkou wellness procedur, posílí a věnuje vašemu tělu i duši chvíle oddechu a nové energie.

Parková úprava je i podél řeky Labe, kde je pěkná cyklostezka a kotviště výletního parníku. Cyklostezka podél Labe vás zavede až na soutok řek Labe a Cidliny. Pokračovat můžete i dále na Slovanské hradiště - sídlo rodu Slavníkovců.


Sport a wellness Sport a wellness Sport a wellness Sport a wellness Sport a wellness

Minerální prameny Poděbrady

Základem poděbradských lázní je od jejich počátku lázní je od počátku léčivá minerální voda. Je klasifikována jako přírodní, silně mineralizovaná uhličitá voda. Od chvíle, kdy poprvé vytryskla na zemský povrch, má stejné složení a stejnou teplotu 13,9 °C.


Bazén - Wellness - Masáže

Poděbrady jsou vyhlášené svými léčebnými účinky na nemoci srdce a oběhového ústrojí, relaxační procedury, wellness, masáže, a to vše si může dopřát každý návštěvník.
Bazén se dá pronajmout ve SPA Hotelu Felicitas, a zde si můžete i zaknihovat i další uvedené procedury.


Přírodní koupání - Jezero Poděbrady

Jezero nabízí nejen koupání, ale můžete si zde i zapůjčit lodičky, šlapadla a nechybí ani hřiště na beach volleyball nebo petanque.


Cyklistika a In-Line

Jedna z nejdelších cyklo a in-line stezek je zde v Polabí, je právě v Poděbradech. Jedním směrem se můžete vydat z Poděbrad do Libice nad Cidlinou a druhým směrem z Poděbrad až do Nymburka.
Kola je možno uschovat na uzamykatelném dvoře Apartmá LACRON.


Výletní loď Král Jiří

Okolí řeky Labe až na soutok s řekou Cidlinou nebo druhým směrem do Nymburka si můžete vychutnat při vyhlídkové plavbě.
Vyzkoušet můžete také celodenní Výlet do Mělníka nebo do Kladrub. Více informací najdete zde.


Vyhlídkovým vláčkem kolem Labe

Vláček vyjíždí od Zdymadla a po stezce kolem Labe jede na soutok řeky Labe s Cidlinou. Můžete využít vláček na cestu tam i zpět, nebo jít procházkou.


Golf

Osmnáctijamkové mistrovské golfové hřiště založené v roce 1961 najdete uprostřed lužního lesa v těsné blízkosti řeky Labe: nabízí v Česku unikátní golfové prostředí. Potěší méně náročné, i náročné hráče. Komplet set holí a golfový bag pánský/dámský si u nás můžete zapůjčit.


Jezdecký areál Obora Poděbrady

Nabízí možnost projížděk na koni buď v areálu nebo v přilehlých lužních lesích.


Tenis, bowling, squash

Poděbrady jsou živé město a nabízejí i mnoho dalších sportovních aktivit a zábavy.


© 2023 Lacron s.r.o., Všechna práva vyhrazena.